Naše mládežnická družstva splnila očekávání.

4.7.2012, 14:15
 
Letošní sezónu lze z pohledu výsledků našich družstev hodnotit jako více než povedenou.
Družstvo mladších žáků po sedmi utkáních, kdy nepoznalo porážku, vyhrálo svoji skupinu a postupuje do vyšší třídy.
Na úspěchu se podílelo celé družstvo ve složení: Lukáš Babík, David Kolek, Marek Mach, Filip Hanzl Filip Šojat, Petr Tupý,
Viktor Vondruška, Natálka Nejezchlebová, Barča Sedláčková a Nicole Neveselá.


Družstvo staršího žactva, které je víceméně složené z našich mladších žáků statečně bojovalo ve své třídě. Po pěti vítěžstvích a dvou porážkách, obsadilo druhé místo. Na oficiální postup do vyšší třídy to bohužel nestačilo, ale doufejme, že příští sezonu to naši starší žáci dokážou.
Družstvo letos nastupovalo ve složení: Lukáš Babík, David Kolek, Marek Mach, Martin Porubský, Petr Tupý,  Barča Sedláčková,  Nicole Neveselá, Veronika Matulová,  Natálka Nejezchlebová.

Snad nejtěžší úkol a nejhodnotnější výkon předvedlo naše družstvo dorostu. Sedm výher a pravda, občas i velmi těsných, má za sebou družstvo ve složení: Petr Šmahel, Dominik Malý, Jirka Šmahel, Vojta Nedorost, Kryštof Davídek, Robert Kerndl, Mabel Šterclová a Dominika Maršálková. Dorostenci tak postoupili do prvího kraje, kde je příští sezonu čeká velmi těžcí soupeři.

Gratulujeme všem družstvům mládeže a děkujeme za reprezentaci našeho klubu.

Také bychom chtěli alespoň touto cestou poděkovat všem vedoucím a zástupcům družstev mládeže a rodičům našich hráčů  za podporu a pomoc při organizaci mistrovských utkáních. Velmi si vaší aktivity vážíme a děkujeme za ni.

Váš výbor klubu TK Tesla Brno

FOTO


 

Zpět na hlavní stranu
elite media