Průběžná soutěž párových družstev v roce 2016

23.3.2016, 22:14
 
Náš klub žije, náš klub soutěží.


Klubisté,

na začátku sezóny 2016 bude zahájena průběžná soutěž párových družstev! Družstvo je dvojice tvořená hráčkou a hráčem. Jedno utkání družstva sestává ze tří zápasů: 1 dvouhra žen, 1 dvouhra mužů, 1 smíšená čtyřhra. Zápas se hraje na 2 vítězné sety se zkrácenými hrami za stavu 6:6. Vypsáno od dorostu po seniory. Míče zajistí klub. Dvojice sestaví organizátoři tak, aby družstva měla, pokud možno, vyrovnanou výkonnost.

V rámci tabulky odehraje každé družstvo utkání s každým družstvem. Maximální počet družstev v jedné tabulce je 6. Podle zájmu, tzn. počtu družstev, bude vytvořen optimální počet tabulek – skupin. Organizátoři zařadí družstva do skupin s přihlédnutím k jejich výkonové vyrovnanosti. Mezi družstvy, která se ve skupinách umístí na stejném místě, budou na podzim, na místo závěrečného klubového turnaje, sehrána utkání ve finálové části soutěže.

K představě časové náročnosti základní část soutěže v rámci skupiny, jestliže by v ní bylo 6 družstev: každé odehraje 5 utkání, což představuje 15 zápasů, z toho 10 odehraje každý účastník. Sezóna trvá cca 25 týdnů, z toho min. 15 týdnů je mimo prázdninové měsíce.

Svou účastí podpoříte správnou klubovou atmosféru. Ta se při sportovním zápolení významně spoluvytváří.

 

Váš výbor TK Tesla Brno


Zpět na hlavní stranu
elite media