Nejúspěšnější hráčka v kategorii mladšího žactva.

4.9.2017, 11:32
 
Rádi bychom vám představili naše nejúspěšnější hráče v mládežnických kategoriích.  A nemůžeme začít nikým jiným, než nejúspěšnější hráčkou posledních let, 13 ti letou Kateřinou Machovou. V loňském roce vyhrála pět turnajů v kategorii mladšího žactva ve dvouhře a čtyři turnaje ve čtyřhře. Úspěšnou loňskou sezonu korunovala kvalifikací na mistrovství ČR mladších žákyň, kde sice podlehla v prvním kole, ale již fakt, že se na takto vrcholný turnaj kvalifikovala, je třeba brát jako veliký úspěch a výbornou reprezentaci našeho klubu.

 

V letošní sezóně postoupila mezi starší žákyně a tak na turnajích bojuje s o rok staršími hráčkami. I tak se jí podařilo vyhrát ve dvouhře turnaj v Blansku a má další čtyři finálové účasti v dalších turnajích. Ve čtyřhře zaznamenala čtyři vítězné turnaje a stejný počet finálových účastí.

V letošní sezoně také nastupuje za naše družstvo staršího žactva, kde v sedmi utkáních ani jednou neprohrála a velmi tím pomohla tomuto družstvu k výbornému druhému místu.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat Kateřině Machové za výbornou reprezentaci našeho klubu a zároveň popřát Katce mnoho úspěchů v dalších sezonách.  

Váš výbor TK Tesla Brno 


Zpět na hlavní stranu
elite media